Zmiana języka na Angielski

Szanowni Państwo!

Świadczeniem usług księgowych w ramach działalności gospodarczej zajmuję się od maja 2002 roku. Dzięki doświadczeniom zdobytym w ciągu wielu lat nauki i pracy, wiem że prowadzenie własnej działalności wymaga dużego wysiłku oraz poświęcenia. Dlatego, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponuję usługi, które usprawnią funkcjonowanie firmy. W biznesie każda minuta jest na wagę złota. Klienci niejednokrotnie wspominali o tym, że formalności związane z księgowością pochłaniają czas, który mogliby zainwestować w rozwój firmy. To tutaj właśnie zaczyna się moja misja, bo dla firmy IMPACT współpraca z klientem to przede wszystkim zaangażowanie w jego działalność oraz szacunek dla jego bezcennego czasu.

Prowadzone przeze mnie biuro rachunkowe jest kameralne, co w odróżnieniu od dużych firm, pozwala mi traktować każdego klienta indywidualnie i lepiej poznać jego potrzeby. Cenię sobie bezpośredni kontakt, który umożliwia mi bliższe zapoznanie się z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. Są to istotne kwestie, które w przyszłości ułatwiają nam współpracę oraz przynoszą wzajemne korzyści.

Wybierając moje usługi, mają Państwo pewność, że zlecenie będzie kompetentnie wykonane w możliwie krótkim terminie. Na bieżąco podnoszę kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Ciągła inwestycja we własny rozwój pozwala mi pracować z przedsiębiorstwami działającymi w różnorodnych branżach. Wszechstronność obsługi firmy IMPACT daje gwarancję jakości wykonywanych usług oraz możliwość wykorzystania zaoszczędzonego czasu na dalszy rozkwit działalności.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z firmą IMPACT to zachęcam do zapoznania się z propozycjami usług w zakładce oferta.

Zapraszam,

Joanna Niedzielska